Акція «16 днів проти гендерного насильства» очима дошкільнят

Дата: 03.12.2019 13:13

Дошкільний навчальний заклад «Калинка» Красносільської ОТГ долучився до проведення акції «16 днів проти гендерного насильства», яка цього року проходить під гаслом «Розірви коло - зупини насильство» (прим. - відповідний відеоролик був розміщений раніше на нашій сторінці).
Минулого тижня в вищезазначеному закладі пройшов ряд тематичних заходів, метою яких є – привернення уваги на проблеми подолання насильства в сім'ї, протидії жорстокого поводження з дітьми.
Так, для батьків був оформлений інформаційний «16 днів без насильства» та безпосередньо проведені консультації для батьків. Проведено конкурс малюнків «Щастя в родині очима дитини», заняття, спрямовані на виховання у дітей почуття власної гідності, тренінг для вихователів «Виховання толерантності починається з вихователя» тощо.
Завідувач закладу – Людмила Кобенячкіна.