Діти Красносільської ОТГ їдуть на відпочинок

Дата: 04.12.2019 10:18

Як ми і обіцяли – звітуємо. Вчора ще 10 дітей Красносільської ОТГ вирушили до МДЦ «Артек». Розпочала свою роботу завершальна 13-та зміна оздоровлення дітей Красносільської об’єднаної територіальної громади цього року. Десятеро дітей віком від 7 до 17 років будуть знаходитись у Центрі 21 день.

На оздоровлення направляються діти пільгової категорії: діти з багатодітних сімей; діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти з інвалідністю; діти, що знаходяться на диспансерному обліку, діти атовців та внутрішньо переміщених осіб.

Всього ж за період 2019 року Відділом  у справах дітей та соціального захисту населення та Відділом освіти Красносільської сільської ради на оздоровлення направлено майже 100 дітей до МДЦ «Артек», УДЦ «Молода гвардія», до м. Бердянськ тощо. Перебування в таких закладах дітей громади можливе завдяки коштам з державного та місцевих бюджетів.