Шановні військовослужбовці!

Дата: 06.12.2019 10:03

Щиро вітаємо вас із Днем Збройних Сил України!

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. І цим виправдовують довіру громадян до своїх захисників.
Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з вас - це справа всього життя.
У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!
Дякуємо матерям, які виховали синів, котрі сміло вдягнули військову форму, обрали професію захисника, а в умовах війни на передовій боронять нашу Землю!
Шановні військові, сердечно вітаємо вас зі святом, бажаємо не втрачати віри. Вам і вашим родинам щиро бажаємо добробуту, збереження військових традицій, нових перемог, очікуваних сподівань, звершень у благородній справі служіння Вітчизні.
Слава Україні! Слава її Збройним Силам!

Микола МАЙДЕБУРА, Красносільський сільський голова

Марина АРХІРІЙ, перша заступниця сільського голови