Школярі Красносільської ОТГ змагались за першість у Чемпіонаті

Дата: 17.12.2019 09:42

У понеділок, 16 грудня,пройшов чемпіонат Красносільської об'єднаної територіальної громади (ОТГ) з шахів та шашок серед закладів загальної середньої освіти громади. У змаганнях взяли участь чотири команди освітян: Красносільська ЗОШ І-ІІІ ст , Іванівський НВК "ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ", Корсунський НВК "ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ", Кубанська ЗОШ І-ІІ ст.
У запеклій боротьбі двух турів учні показали високий рівень професіоналізму в інтелектуальних іграх.
За підсумками змагань І місце з шахів та шашок посіла команда Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце - Корсунський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ", ІІІ місце - Іванівський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ".  За активну участь була нагороджена команда Кубанської ЗОШ І-ІІ ступенів. Переможці та призери були нагороджені грамотами Управління освіти Красносільської сільської ради.
Збірна команда Красносілької громади буде захищати честь громади на обласних змагання, які відбудуться 20 грудня в смт Ширяєво.