До уваги жителі Красносільської ОТГ!

Дата: 18.12.2019 12:25

В рамках програми «Милосердя в дії», громадяни, що прописані на території Красносільської об’єднаної територіальної громади віком від 80 років і старше, можуть отримувати щомісячну матеріальну допомогу в розмірі 300 гривень.
Надати: ксерокопії паспорта громадянина України та реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Дітям з інвалідністю також надається щомісячна матеріальна допомога в розмірі 500 гривень.
Надати: ксерокопію паспорта громадянина України та реєстраційний номер облікової картки платника податків одного з батьків (зареєстрованого на території ОТГ), свідоцтво про народження дитини, медичний висновок (форма 0-80).

Куди звертатись: Вікторія Мендзак – спеціаліст І категорії, Відділ у справах дітей та соціального захисту населення, який знаходиться за адресою: с. Красносілка, вул. Набережна 87 а (кабінет № 5), тел. (048) 752-97-75.