"Красносілка" у молодіжному чемпіонаті Одещини

Дата: 19.12.2019 09:02

14 грудня збірна команда Красносільської об’єднаної територіальної громади «Красносілка» (капітан - Валерій Дубовенко), яка 5 грудня здобула перемогу у відбірковій грі, виступала у фіналі молодіжного Чемпіонату Одеської області «Що? Де? Коли?»-2019 року.
У фіналі взяли участь призери обласних зональних змагань та три найкращі команди молодіжної ліги м. Одеса. Перемогу здобула команда «Циклон Глюзмана» (м. Одеса).
В цьому році команда «Красносілка» зупинилась за крок до п’єдесталу та поділила 4-5 місця з командою «Aurum» (м. Одеса). Команда отримала грамоту за участь у молодіжному чемпіонаті Одеської області та незабутні враження від гри, ведучим якої був відомий український продюсер та телеведучий Олександр Андросов.