Шановні мешканці Красносільської сільської ради!

Дата: 23.12.2019 11:25

На виконання  пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень  від 11.12.1984 № 470 щорічно у період з 01 жовтня по 31 грудня

З подальшою метою перебування на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов необхідно надати  до виконкому Красносільської сільської ради  (с.Красносілка, вул. Набережна, 87а) в каб № 3:

- довідку про реєстрацію місця проживання на громадянина та членів його сім’ї, які перебувають на квартирному обліку у виконкомі сільської ради;

- акт обстеження житлово-побутових умов проживання;

- копії документів, що підтверджують наявність пільг (у разі закінчення терміну дії пільги або її зміни).

У разі непроходження перереєстрації до 01 січня 2020 року, особи будуть зняті з черги у виконкомі Красносільської сільської ради, як такі, що не пройшли перереєстрацію громадян, які потребують поліпшення житлових умов згідно норм чинного законодавства.

Графік прийому: понеділок, п’ятниця, 9.00 – 15.00; перерва з 13.00 до 14.00, тел. (048) 752-97-92.