Шановні жителі Красносільської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 31.12.2019 10:36

Від усього серця вітаю вас із найбільш довгоочікуваними та світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!
Ці свята ми завжди зустрічаємо зі сподіваннями на краще, адже піднімаємося ще на одну сходинку часу. У цьому, напевно, і є своєрідний сенс новорічних свят. Напередодні цих святкових днів ми прискіпливо оцінюємо, з точки зору реалізації запланованого, прожитий рік, і для кожного рівень його значимості – різний.
Новий рік і Різдво Христове - традиційно родинні свята. Нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде для нас щедрим на добрі справи та здобутки.
Нехай в новому 2020 році об’єднаються всі добрі починання і звершення заради майбутнього нашої рідної незалежної Батьківщини – України!
Щиро вітаю всіх з Новим роком та Різдвом Христовим, бажаю мирного неба, успіхів, реалізації задумів, гарного настрою, міцного здоров'я, щастя, благополуччя та віри у щасливе майбутнє!

Микола МАЙДЕБУРА, Красносільський сільський голова