Ініціатива, що може бути прикладом для інших

Дата: 10.01.2020 10:13

Сьогодні розповімо вам про ініціативу двох родин, які в період новорічних свят не тільки приймають подарунки, а й від щирого серця дарують їх іншим – тим, хто дуже потребує уваги та чекає на свята.
На фото – родини Дмитрієвих та Козаченко – подружжя, які з нагоди новорічних свят, не з пустими руками, завітали до Красносільського дитячого будинку/інтернату. Тут 139 вихованців віком від 4 до 35 років.
Вони вже не вперше та виключно за власної ініціативи відвідують вищевказаний заклад.
«Про те, що необхідно вихованцям інтернату ми дізнались на сайті, і вирішили це придбати. Дівчата нас вже знають – то ж були задоволені. І я вважаю, що нічого особливого ми не робимо – це нормальний вчинок для людини – допомагати іншим», - зазначила в бесіді Ольга Дмитрієва.https://www.facebook.com/profile.php…

То ж будинку/інтернату було передано бойлер, солодощі, пральний порошок, підгузки та фрукти.

P. S. Свята у самому розпалі, маючи бажання, кожний може надати посильну допомогу та створити маленьке свято для вихованців закладу. А творити добро ніколи не пізно.