До уваги мешканців Красносільської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 16.01.2020 15:43

Повідомляємо, що у середу, 22 січня о 15.00 в приміщенні Красносільської сільської ради (с. Красносілка, вул. Набережна, 87 а, сесійна зала) відбудеться тренінг щодо особливостей створення спроможного ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) та його ефективного управління.

Захід пройде в рамках впровадження Меморандуму про партнерство у сфері енергоефективності житлових будинків та запровадження енергосервісу та енергоменеджменту для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ, який було украдено між Красносільською сільською радою та Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України. Також тренінг реалізується завдяки Програмі розвитку ООН та за підтримки Європейського Союзу.

З приводу участі у тренінгу та більш детальної інформації, звертатись до контактної особи – Роман Дзинков, тел. +380948633015, адреса електронної пошти Romandzynkov@gmail.com.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.