Шановні жителі Красносільської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 20.01.2020 18:59

Красносільська об’єднана територіальна громада (ОТГ) пропонує вам долучитись до управління громадою та взяти участь в опитуванні.
Кожен житель ОТГ може висловити свою думку щодо формування найактуальніших проблем Красносільської громади, які, на його погляд, потребують вирішення за рахунок бюджету Красносільської ОТГ.

Щоб долучитись до першого етапу, заповніть просту і зрозумілу електронну анкету, перейшовши за посиланням https://docs.google.com/…/1YB6wa1GljKgCDVFmy4BsCm…/viewform…

Ті громадяни, які не мають можливості заповнити анкету в електронному вигляді, будуть мати можливість заповнити її у паперовому варіанті. До процесу заповнення паперових анкет будуть долучені депутати Красносільської сільської ради. Якщо з яких-небудь причин депутат буде невзмозі це зробити, то до цього процесу будуть долучені представники громадської організації.

Будьте уважні! Заповнюючи анкету, необхідно вказати: прізвище, ім’я, по-батькові; адресу реєстрації; адресу електронної пошти; номер телефону.
??Заповнення анкет буде тривати 2 тижні, тобто з 20 січня до 02 лютого 2020 року включно.

P. S. Давайте разом будувати плани, втілювати в життя нові ідеї та робити нашу громаду кращою!