Шановні жителі Красносільської об'єднаної територіальної громади!

Дата: 22.01.2020 08:43

День Соборності України – свято, яке нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Тож прийміть привітання з нагоди величного свята українського народу – Дня Соборності України!
Тема соборності, єдності нашого народу знову актуальна як ніколи. Протягом останніх років десятки тисяч воїнів, сотні тисяч волонтерів, мільйони й мільйони громадян піднялися на захист єдності й територіальної цілісності України. Ще ніколи День Соборності не був таким великим, вистражданим і заслуженим святом, як в останні роки.
Нехай наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу.
Щиро бажаємо вам міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, нових досягнень на благо нашої громади та України!
Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення спільної мети - процвітання соборної, незалежної і могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Микола МАЙДЕБУРА, Красносільський сільський голова
Марина АРХІРІЙ, перша заступниця сільського голови