A A A K K K
для людей із порушенням зору
Красносільська територіальна громада
Одеський район, Одеська область

Територія лиману Куяльник стане національним природним парком

Дата: 24.01.2020 09:59
Кількість переглядів: 585

За словами директора департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації Алана Джіоєва в Одеській області створять національний природний парк «Куяльницький». Про це йдеться на офіційній сторінці Одеської обласної державної адміністрації у Фейсбук.

Природний парк розташується на території Лиманського, Біляївського, Іванівського районів та міста Одеса. Наразі забезпечено погодження створення заказнику з відповідними райдержадміністраціями та міськими радами, а також ДП «Одеське лісове господарство», ДП «Ширяївське лісове господарство» та ПрАТ «Енергопостачальна компанія Обленерго», ДП НЕК «Укренерго».

«У 2020 році департамент екології та природних ресурсів сформує проект створення національного природного парку «Кульяницький». Після цього ми передамо його до Міністерства енергетики та захисту довкілля. Ця ініціатива дозволить захистити та зберегти унікальний курорт для всіх мешканців Одеської області», — зазначив департаменту екології та природних ресурсів Одеської ОДА Алан Джіоєв.

Також на сторінці йдеться про те, що у березні минулого року Куяльник визнали курортом державного значення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора