Шановні жителі Красносільської ОТГ!

Дата: 05.02.2020 11:00

Нагадуємо, що за прогнозом УкрГідрометцентру, 5-6 лютого у південних областях очікується значний дощ з переходом в мокрий сніг, утворення снігового покриву висотою 10-15 см; місцями налипання мокрого снігу; пориви вітру 17-22 м/с, місцями 25 м/с; хуртовини. На дорогах можлива ожеледиця.

Очікувані погодні умови можуть спричиняти порушення та припинення руху транспорту на дорогах та вулицях (ІІ рівень загрози/помаранчевий), що ускладнюватиме роботу підприємств енергетики та комунального господарства; можливі обриви ліній електропередач.

Звертаємось до всіх мешканців громади – максимально обмежити переміщення, без нагальної потреби не виїжджати на особистому транспорті на автошляхи.

Шановні водії! Під час складних погодних умов будьте особливо уважними та обережними за кермом, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, обирайте швидкість руху, враховуючи дорожні та метеорологічні умови.