31-а річниця виведення радянських військ з Афганістану

Дата: 14.02.2020 14:52

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Це день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані та в інших країнах, вшанування усіх воїнів-інтернаціоналістів, кому довелося воювати в чужих державах.

Сини України чесно і мужньо виконували свій військовий обов’язок. Ми шануємо їхній героїзм і звитягу. Захоплюємося найкращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь всі «гарячі точки», не посоромивши своєї честі та гідності.

Шановні воїни-інтернаціоналісти! Ви завжди для всіх були прикладом мужності та відваги, зразком людей, для яких «обов’язок» - не просто слово, а норма поведінки, суть життя. Честь вам і слава!

Усім, хто пройшов через випробування війни, бажаю міцного здоров’я, оптимізму, родинного щастя та благополуччя. Нехай завжди над нами буде мирне небо.

Микола МАЙДЕБУРА, Красносільський сільський голова

Марина АРХІРІЙ, перша заступниця сільського голови