Звіт за підсумками проведення опитування.

Дата: 12.03.2020 18:25

Фото без опису Шановні жителі Красносільської об’єднаної територіальної громади!

Вашій увазі пропонуємо короткий звіт за підсумками проведення опитування.

Нагадаємо, що Красносільською сільською радою впродовж двох тижнів, з 20 січня до 02 лютого 2020 року включно, проводилось анкетування в електронному та паперовому вигляді. За допомогою анкети кожен житель громади мав змогу висловити свою думку щодо формування найактуальніших проблем нашої ОТГ, які потребують вирішення за рахунок бюджету сільської ради.

Аби заповнити анкету  в електронному вигляді потрібно було перейти за посиланням, яке було закріплене в оголошеннях на офіційному сайті Красносільської сільської ради та на відповідній сторінці у мережі Фейсбук.

Тим жителям, у кого не було можливості заповнити анкету в електронному вигляді, було запропоновано заповнити аналогічну анкету, тільки в паперовому вигляді. Депутати Красносільської сільської ради долучились до процесу заповнення анкет в паперовому вигляді кожен по своєму депутатському округу. По вулицям, яким депутати не мали змоги провести опитування з певних причин, опитування проводилось силами залучених студентів (с.Красносілка по  вул. Садова, вул. Лесі Українки; с.Ілічанка, с.Переможне)

Анкета ж умовно була поділена на три блоки запитань, в яких потрібно було обрати запропонований варіант або додати власний: ремонт вуличного освітлення по вулицям; ремонт дорожнього покриття по вулицям та найбільш значущий для реалізації об’єкт.

Заповнюючи анкети, потрібно було вказати анкетні дані: повністю прізвище, ім’я, по батькові, адресу реєстрації та надати згоду на обробку персональних даних.

Підбивши підсумки анкетування, маємо такий результат по кожному з населених пунктів Красносільської ОТГ.

Ремонт дорожнього покриття по вулицям:

с. Красносілка – вул. Чорноморська 120; від вул. Польова до вул. Квіткова 80

с. Ілічанка - вул. Шкільна 40

с. Новокубанка - вул. Центральна - 6

с. Корсунці – вул. Залізнодорожна 70, вул. Польова - 39

с. Переможне – вул. Ювілейна - 26

с. Іваново – вул. Зелена 70, вул. Лиманна – 66

Ремонт вуличного освітлення по вулицям:

с. Красносілка – вул. Садова (житловий масив) – 102, вул. Польова -80

с. Корсунці – вул. Колгоспна – 70, вул. Шкільна -54

с. Ілічанка –  вул. Садова 50, вул. Шкільна – 35

с. Кубанка – вул. Шевченко 22