Шановні мешканці населених пунктів Красносільської сільської ради!

Дата: 20.03.2020 11:50

Фото без описуФото без опису

Відповідно до постанови КМУ від 11.03.2020 №211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та Указу Президента України від 13.03.2020 №87/2020 про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» Красносільська сільська ради з метою запобігання поширенню коронавірусу запровадила відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи.

Задля убезпечення населення Красносільської ОТГ та працівників ЦНАП від захворювання до покращення епідемічної ситуації Красносільська сільська рада повідомляє наступне:

• відкласти або перенести звернення до ЦНАП у разі нетерміновості отримання адміністративної послуги;
  • одночасно у відкритій частині ЦНАП має перебувати не більше 2- ох відвідувачів;
  • черга до  адміністраторів ЦНАП має бути організована на вулиці (поза межами будівлі) з дотриманням відстані між людьми не менше ніж 1 метр;
  • відстань між суб’єктами звернення , що перебувають у будівлі ЦНАП, та між працівником ЦНАП та суб’єктом звернення під час його обслуговування повинна становити не менше 1 метра;
  • позачергово обслуговуються громадяни літнього віку та вагітні жінки, які віднесені до групи високого ризику;
  • за отриманням інформаційних та консультаційних послуг використовувати дистанційні форми комунікацій ( телефон, електронна пошта);
  • суб’єкти звернення з ознаками інфекційного захворювання НЕ БУДУТЬ допускатись у приміщення ЦНАП;
  • суб’єкти звернення без захисник масок  не БУДУТЬ допускатись у приміщення ЦНАП.

У разі погіршення епідемічної ситуації можливе призупинення роботи ЦНАП. Слідкуйте за новинами на сайті Красносільської сільської ради (https://krasnosilska-gromada.gov.ua/) та на сторінці Facebook. (https://www.facebook.com/krasnosilskasr/)