Благодійність - свідомий вибір

Дата: 26.03.2020 11:57

Благодійність – свідомий вибір

Наша громада завжди вирізнялася готовністю допомогти тим, хто того потребує. Спільними зусиллями ми часто-густо проводимо благодійні акції, а зібрані кошти направляємо нашим землякам. Красносільські волонтери допомагають військовим, які перебувають в зоні ООС. Все частіше ми зустрічаємо повідомлення від охочих бути активними в охороні навколишнього середовища та допомозі безпритульним тваринам. Словом, все більше громадян бажають бути суспільно корисними. І, наразі, для цього влучний момент. За період карантину спричиненого COVID-19 ми стикаємося з різними ситуаціями, серед яких є такі, що викликають повагу, захоплення і бажання діяти ще активніше. Днями до Красносільської сільської ради завітала місцевий підприємець Ольга Срога, вона повідомила про своє бажання безоплатно допомогти землякам продуктовими наборами. Спільно створили алгоритм дій: визначилися з категоріями громадян: одинокі та одиноко проживаючі; сім’ї, що виховують дітей-інвалідів; малозабезпечені; багатодітні. До списку потрапило 50 сімей. Оперативно, протягом двох днів пакети були доставлені адресатам, а виконали цю роботу працівники сільської ради, додавши до продуктових наборів захисні маски, засоби індивідуального захисту та провівши бесіди, щодо правил поведінки у період карантину. Даний позитивний приклад  в черговий раз доводить, що об’єднаними зусиллями ми зможемо надавати більш масштабну допомогу громадянам і разом долати будь-які виклики та перешкоди.