До уваги мешканців Красносільської ОТГ
Дата: 27.03.2020 19:25
Кількість переглядів: 1184
До уваги мешканців Красносільської ОТГ!
На період запровадження режиму надзвичайної ситуації на всій території України та обмежувальних заходів, пов’язаних із недопущенням поширення короновірусної хвороби (COVID-19), прийом громадян в Красносільській сільській раді буде проводитися лише в понеділок з 10.00 год. до 12.00 год., до особливого розпорядження сільського голови.
Відвідування адміністративної будівлі Красносільської сільської ради здійснюється тільки при наяв ностівності засобів індивідуального захисту у відвідувачів (маски, респіратора).
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04379657/5103e0c606e84bebdf26849d19b09f1f.jpg)