76-та річниця визволення населених пунктів Красносільської ОТГ від фашистських загарбників

Дата: 08.04.2020 17:11

76-та річниця визволення населених пунктів Красносільської ОТГ

від фашистських загарбників

Початок квітня у Красносільській ОТГ знаменується відзначенням днів визволення населених пунктів від фашистських загарбників.Традиційно у заходах беруть участь представники установ, організацій, учнівська молодь, військовослужбовці військових частин, що дислокуються на території сільської ради. Цьогоріч став виключенням – свої корективи внесла коронавірусна інфекція. Проте, карантин минеться, а пам’ять про лихоліття Другої Світової війни залишиться навічно.

Сьогодні, 8 квітня, невелика група працівників сільської ради на чолі з першою заступницею сільського голови Мариною Архірій поклали квіти до пам’ятника загиблим односельцям і вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Згадаймо подумки наших дідів-прадідів, які не повернулися з фронтів Другої Світової, згадаймо тих, хто не шкодуючи сил, кував перемогу в тилу. Згадаймо… Це потрібно не мертвим, це потрібно живим.