Обмежувальні заходи в поминальні дні

Дата: 23.04.2020 14:47

З метою протидії поширенню на території Красносільської сільської ради коронавірусної хвороби СОVID-19 в місцях масового скупчення людей у поминальні дні, на виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.04.2020 року № 11 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) в поминальні дні» та подання Головного державного санітарного лікаря Одеської області від 21.04.2020 року № 06/939 «Щодо закриття для відвідувань кладовищ», тимчасово, з 17.00 години 22 квітня 2020 року ЗАКРИТІ для відвідування усі кладовища, які знаходяться на території Красносільської сільської ради, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема за участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше 1,5 метри.