Шановні жителі Красносільської ОТГ!

Дата: 09.05.2020 06:43

Щиро вітаю вас з 75-річчям Перемоги у Другій Світовій війні!

9 Травня  – головна, свята дата в житті кожного з нас. Цей день невичерпної радості і гордості нашого народу за подвиг славного покоління справжніх героїв, які не шкодували власного життя, захищали свою Вітчизну і звільнили від фашизму Європу. Ми назавжди збережемо в наших серцях пам’ять про їх мужність, вірність обов’язку і любові до своєї Батьківщини.

Зовсім мало залишилося тих, хто має безпосереднє відношення до дня Перемоги, кому ми повинні зараз доземно вклонитися  і щиро подякувати.

Дорогі ветерани!

З глибокою пошаною поздоровляю ВАС з Днем Перемоги! Низько схиляю голови перед тими, хто воював на полях битв тієї кровопролитної війни, хто своєю самовідданою працею в тилу, наближав світлий день Перемоги!

Світла пам'ять героям! Нехай Ваші подвиги, відвага, мужність надихають людей, а свято залишає сльози щастя і зворушливу радість в сердці.

З повагою, сільський голова Красносільської сільської ради

Микола Петрович Майдебура