Про відновлення графіку особистого прийому громадян в Красносільській сільській раді

Дата: 13.05.2020 12:12

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 травня 2020 року № 343 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», враховуючи послаблення карантинних заходів в Україні з 11.05.2020 року, керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

ВІДНОВИТИ проведення особистого прийому громадян згідно графіку, затвердженого розпорядженням сільського голови від 20.12.2019 року № 108/2019-АР  (додається).

1. На період карантину встановити контроль за дотриманням пропускного режиму до приміщень адмінбудівлі № 1 Красносільської сільської ради: лише у захисних масках або респіраторах та дотримання відвідувачами дистанції не менше 1,5 метри.
  2. Руденко Л.М., завідувачу господарства відділу фінансово-господарського управління, організувати місця для дезінфекції рук відвідувачів.
  3. Загальному відділу виконавчого органу Красносільської сільської ради (начальник Чернікова Т.М.):
    • довести до відома населення сільської ради графіки прийому громадян;
    • дане розпорядження розмістити на офіційному сайті Красносільської об’єднаної територіальної громади https://krasnosilska-gromada.gov.ua/
  4. Розпорядження сільського голови від 27.03.2020 року № 32/2020-АР «Про невідкладні заходи, спрямовані на запобігання поширенню короновірусної хвороби (COVID-19) та забезпечення карантину» вважати таким, що втратило чинність.
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                          М.П. Майдебура