Навчання питань пожежної безпеки з працівниками апарату  Красносільської сільської ради

Дата: 14.07.2020 15:11

13 червня 2020 року спеціалістом І категорії з охорони праці проведено навчання з питань пожежної безпеки з працівниками апарату  Красносільської сільської ради.

Навчання  спрямоване на вивчення заходів пожежної безпеки на об’єкті та робочому місці, порядку сповіщення про пожежу, дій під час пожежі та в умовах конкретної надзвичайної ситуації, застосування первинних засобів пожежогасіння.

Також під час практичної частини В.Гуцалюк продемонструвала роботу вогнегасників, розповіла про принципи їх дії та особливості будови; пояснила, як за допомогою цих первинних засобів пожежогасіння можна ліквідувати загорання.

Для закріплення отриманих знань, в балці, навпроти адмінбудівлі сільської ради, розпалили невеличке вогнище і працівники апарату мали змогу використати вогнегасник на практиці.

Метою проведення даного навчання є підвищення пожежно-технічних знань працівників апарату, більш глибоке ознайомлення з протипожежними заходами та діями в разі виникнення пожежі; напрацювання навичок з використання наявних засобів пожежогасіння та вжиття заходів  щодо недопущення  виникнення  пожеж.