Про початок громадського обговорення обсягу виконання стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування – генеральних планів

Дата: 23.07.2020 18:09

документу державного планування – генерального

плану с. Кубанка поєднаного з планом зонування

території с. Кубанка Красносільської сільської ради

Лиманського району Одеської області».

Красносільська сільська рада Лиманського району Одеської області повідомляє про початок процедури громадського обговорення щодо визначення обсягу виконання стратегічної екологічної оцінки (СЕО) документу державного планування «генерального плану с. Кубанка поєднаного з планом зонування території с. Кубанка Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області»., що розробляється згідно з рішеннями Красносільської сільської ради №660-VII від 14 червня 2017р.

Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО надаються до Красносільської сільської ради  в письмовому вигляді поштою або особисто в робочий час за адресою: 67560, Україна, Одеська область, с.Красносілка, вул Набережна, 87а, та на електрону адресу: krasnosilska-sr@ukr.net.

Згідно з вимогами Закону «Про стратегічну екологічну оцінку», громадське обговорення обсягу виконання СЕО триватиме 15 днів, а саме:

з «23» липня 2020р. до «06» серпня 2020 року

Пропозиції та побажання, надані поза межами визначеного строку, не приймаються та не розглядаються.

документу державного планування – генерального плану

с. Переможне поєднаного з планом зонування території

с. Переможне Красносільської сільської ради Лиманського

району Одеської області і».

Красносільська сільська рада Лиманського району Одеської області повідомляє про початок процедури громадського обговорення щодо визначення обсягу виконання стратегічної екологічної оцінки (СЕО) документу державного планування «генерального плану с. Переможне поєднаного з планом зонування території с. Переможне Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області»., що розробляється згідно з рішеннями Красносільської сільської ради №950-VII від 17 квітня 2018р.

Ознайомитись з текстом Заяви про визначення обсягу СЕО можна у приміщенні Красносільської сільської ради у каб.1 та на сторінці Красносільської сільської ради в мережі інтернет: https://krasnosilska-gromada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya-krasnosilskoi-otg-1540308485/

Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО надаються до Красносільської сільської ради  в письмовому вигляді поштою або особисто в робочий час за адресою: 67560, Україна, Одеська область, с.Красносілка, вул Набережна, 87а, та на електрону адресу: krasnosilska-sr@ukr.net.

с. Новокубанка, поєднаного з планом зонування території

с. Новокубанка Красносільської сільської ради Лиманського

району Одеської області».

Красносільська сільська рада Лиманського району Одеської області повідомляє про початок процедури громадського обговорення щодо визначення обсягу виконання стратегічної екологічної оцінки (СЕО) документу державного планування «генерального плану с. Новокубанка, поєднаного з планом зонування території с. Новокубанка Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області»., що розробляється згідно з рішеннями Красносільської сільської ради №950-VII від 17 квітня 2018р.

с. Новокубанка, поєднаного з планом зонування території

с. Новокубанка Красносільської сільської ради Лиманського

району Одеської області».

Красносільська сільська рада Лиманського району Одеської області повідомляє про початок процедури громадського обговорення щодо визначення обсягу виконання стратегічної екологічної оцінки (СЕО) документу державного планування «генерального плану с. Корсунці поєднаного з планом зонування території с. Корсунці Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області»., що розробляється згідно з рішеннями Красносільської сільської ради №221-VII від 13 липня 2016р.