У Красносільській ОТГ робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати здійснила черговий рейд

Дата: 31.08.2020 16:10

Робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Красносільської ОТГ продовжує проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників.

На цей раз рейд   проведено в  с. Ілічанка по вулицям: Шкільна, Молодіжна, Паустовського, Залізнична, Садова. Інформування  проведено з підприємцями, які здійснюють діяльність у торгівельній мережі, СТО, шиномонтаж, закладах харчування.

Усі члени групи мали можливість проконсультувати підприємців в межах своєї компетенції та надати відповіді на питання, що їх хвилюють.

Інформаційно-роз’яснювальна діяльність та надання консультацій роботодавцям та працівникам дають свої результати.

Приємно повідомити, що в ході проведення рейду-обстеження 26.08.2020 року членами робочої групи не було виявлено жодного суб’єкта господарювання, який порушував би трудове законодавство щодо оформлення найманих працівників.

Висловлюємо вдячність тим роботодавцям, хто з розумінням  ставиться до нашої роботи та захищає права своїх працівників.

Якщо кожен свідомо почне змінювати щось на краще, то зміниться і наша країна.