ОБЕРЕЖНО! АМБРОЗІЯ ПОЛИНОЛИСТА!

Дата: 08.09.2020 10:21

Амброзія полинолиста – один з небезпечних карантинних бур’янів, який може викликати у багатьох людей сильну алергію. Пилок квітки амброзії, потрапляючи в очі, ніс, бронхи, викликає сльозотечу, погіршує зір, підвищує температуру тіла; різке запалення слизових оболонок верхніх дихальних шляхів призводить до приступів бронхіальної астми.

Амброзія полинолиста – це небезпечний бур'ян, який засмічує подвір’я та вулиці, присадибні ділянки, сади, городи, пустирі, узбіччя доріг, залізничні насипи і прилеглі землі, береги річок та ставків.

Методи боротьби з амброзією полинолистою:

-багаторазове низьке скошування амброзії у період бутонізації перед цвітінням;

-виривання амброзії з корінням та знищення їх шляхом спалювання у спеціально визначених місцях.

Звертаємося до мешканців громади, якщо бачите на вулиці небезпечну рослину, повідомляйте місце локації контактній особі  - працівнику Красносільської сільської ради Перфільєвій Світлані Леонідівні  за тел: 0487529779.

Шановні мешканці, якщо бачите на подвір'ї чи на вулиці біля двору небезпечну рослину, вживайте заходи щодо боротьби з амброзією, не допускайте її розповсюдження на території громади.