Назустріч представникам національних меншин

Дата: 13.10.2020 13:37

09 жовтня п.р. в місті Одеса громадською організацією «Десяте квітня» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR) було організовано тренінг для органів місцевого самоврядування «Громада і громадянство»,  в якому взяли участь представники Красносільської ОТГ:   методист Управління культури, молоді, спорту та туризму – Юрченко О.Д., начальник відділу ЦНАП – Лапчик С.П., фахівець із соціальної роботи відділу у справах дітей та соціального захисту населення – Четіна О.В.

На тренінгу було розкрито три теми: «Підтвердження громадянства України», «Процедура ідентифікації особи», «Процедура визнання особи без громадянства».

Отриманні знання та навички значно покращать роботу з оформлення документації представників національних меншин та осіб у яких відсутні документи.