Гід з державних послуг

Дата: 20.11.2020 08:16

Міністерство цифрової трансформації України запустило «Гід з державних послуг» – інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. На онлайн-порталі доступна інформація про 1 170 послуг — місце та строки їх надання, вартість, необхідні для отримання документи та спосіб оскарження результатів. Онлайн-портал постійно оновлюється і невдовзі тут буде розміщено інформацію про 100 % державних послуг, які надаються в Україні. Послуги розподіллено за 17 категоріями (залежно від сфери діяльності) та 36 життєвими подіям.

Також Меню послуг доступне на сайті Красносільської ОТГ у розділі ЦНАП (Центр надання адміністративних послуг) за посіланням: https://krasnosilska-gromada.gov.ua/gid-z-derzhavnih-poslug-11-24-27-19-11-2020/