У Красносілці відбулася перша сесія

Дата: 04.12.2020 07:00

Третього грудня відбулася перша сесія Красносільської сільської ради VIII скликання. Голова територіальної виборчої комісії зачитала Постанову про реєстрацію депутатів Красносільської сільської ради. Ними стали 26 обранців, які вибороли перемогу на місцевих виборах. В урочистій обстановці було оголошено Постанову про реєстрацію Архірій Марини Миколаївни сільським головою. Майдебура Микола Петрович, який 34 роки очолював громаду, виступив з напутним словом до своєї наступниці та вручив їй квіти. Приступивши до своєї роботи, новообрані депутати таємним голосуванням обрали секретаря Красносільської сільської ради - Гордузенко Надію Григорівну. Далі рішенням сесії були утворені 5 постійних депутатських комісій, затверджено їх склад та Положення. Також депутати схвалили рішення про зміну найменування та визначення місцезнаходження Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області. Відеозапис пленарного засідання можна буде переглянути окремо на офіційному сайті ради.