Громада Красносільської ОТГ щиро вітає Марину Миколаївну Архiрiй

Дата: 04.12.2020 03:18

Громада Красносільської ОТГ щиро вітає Марину Миколаївну Архiрiй з перемогою на місцевих виборах та обранням сільським головою. Нашій громаді Ви віддали багато сил, знань та досвіду. А Ваші професіоналізм, стратегічне бачення подальшого розвитку громади в умовах децентралізації, лідерські якості та вміння приймати виважені рішення у складних ситуаціях не залишилися непоміченими. Громада визнала ВАС нашим лідером і обрала сільським головою. Ми віримо, що завдяки Вашому дипломатичному хисту і стратегічному баченню майбутнього Вам вдасться реалізувати багато планів і задумів, які сприятимуть становленню не лише нашої громади, а й інших ОТГ Одеської області. Бажаємо Вам, шановна Марино Миколаївно, міцного здоров’я, благополуччя, творчого натхнення та подальших успіхів у розвитку.