Марина Архірій провела розширену апаратну нараду

Дата: 07.12.2020 12:56

Сьомого грудня Красносільський сільський голова М. Архірій провела розширену нараду з керівниками структурних підрозділів ради. На початку Марина Миколаївна привітала присутніх з Днем місцевого самоврядування, зазначивши, що 25 жовтня громада зробила свій вибір, довіривши новим народним обранцям та сільському голові управління своєю територією. "Це величезна відповідальність і величезний кредит довіри для кожного з нас, " - зазначила М. Архірій і закликала кожного представника органу місцевого самоврядування з повною відповідальністю поставитися до покладених завдань. Присутнім були представлені новопризначені керівники Красносільської ОТГ: перший заступник Філатов Олександр Анатолійович, заступник міського голови Степанова Олена Євгенівна; керуючий справами Маковська Ольга Миколаївна.

Основні питання порядку денного стосувалися поточного стану справ та вирішення проблемних моментів, які виникли при приєднанні Павлінської громади до Красносільської ОТГ. Кожен керівник виконавчого органу доповів, як просуваються справи у даному напрямку. Здебільшого прийом-передача юридичних документів відбуваються поступово, у межах затверджених законодавством норм. Існують нюанси, пов’язані з відсутністю певних послуг у с. Павлінці, які врегульовуються у робочому порядку. У ході діалогу М. Архірій поставила керівникам ряд конкретних завдань, про виконання яких вони будуть доповідати на наступній нараді.