Якісний мобільний та інтернетзв'язок для Красносільської ОТГ – реальність

Дата: 08.12.2020 17:35

Одним із наболілих і актуальних питань для жителів Красносільської громади є неналежна якість мобільного зв’язку.

Тому сьогодні я ініціювала зустріч з представниками АТ «Одесаобленерго» і ТОВ «Укртауер», якому була виділена земельна ділянка під розміщення телекомунікаційних веж мобільних операторів.

Діалог виявився конструктивним.

На сьогодні обидва підприємства знайшли спільну мову: питання оплати «Укртауером» коштів «Одесаобленерго» вирішено.

Тож на черзі наступний етап: виготовлення проєктно-кошторисної документації. Виконавець робіт обіцяє підготувати документи до кінця січня. Після цього, орієнтовно протягом лютого, проєкт буде погоджуватися, після чого АТ «Одесаобленерго» оголосить торги на будівництво ЛЕПу та трансформаторної підстанції. Сільська рада, зі свого боку, сприятиме прискоренню вирішення даного питання, зокрема, відділ земельних відносин допомагатиме підряднику у розробці проєкту відведення земельної ділянки для будівництва відповідного об’єкту.

Усі роботи проводитимуться за рахунок залучених коштів. Завдяки підстанції буде здійснюватися електропостачання телекомунікаційної вежі 3-х операторів мобільного зв’язку: Водафон, Лайф та Київстар, з якими є попередня домовленість.