У Красносільській громаді працюють стаціонарні пункти обігріву

Дата: 09.12.2020 20:17

Щороку у зимовий період під час непогоди у Красносільській громаді створюються стаціонарні пункти обігріву. Відповідно до рішення комісії  з ТЕБ та НС Красносільської сільської ради, визначені пункти обігріву за адресами: Бар «Юна» с. Іванове;  Іванівська амбулаторія, с. Іванове вул. Шевченка 3; «ТЦ «Таврія В» Суворівський» Новомиколаївська дорога, 1 км; ТЦ «Епіцентр»  вул.Паустовського 14 с.Ілічанка; торгiвельно-будівельний повільйон буд.матеріалів с.Корсунці вул.Зелений схил 1 а; Красносільська амбулаторія с. Красносілка, вул. Шкільна, 1 Б.
Якщо у заметіль або ожеледь ви опинилися в дорозі, залишити автотранспорт і зігрітися можна буде за адресами:  «ТЦ «Таврія В» Суворівський» Ново миколаївська дорога, 1 км; АТ «Нова Лінія», Новомиколаївська дорога, 3 км;
АЗС ПП «Амік Energy», 23 км Старокиївського шосе, с. Олександрівка;
«ТЦ «Епіцентр» Новомиколаївська дорога, 2 км с.Іллічанка.