Шановні жителі Красносільської ОТГ, тренери, любителі здорового способу життя!

Дата: 10.12.2020 17:00

Сьогодні в усьому світі відзначається День футболу.
Для нашої громади це не просто свято. Адже футбол є невід’ємною частиною життя кожного третього жителя Красносільської ОТГ.
З гордістю хочу назвати наші футбольні команди, які є учасниками та переможцями футбольних чемпіонатів різних рівнів: «Зоря» (с. Переможне), «Аджалик» (с. Іваново), «Гільдендорф» та «Гільдендорф-юніор» (с. Красносілка).
Цим видом спорту займаються як діти, так і дорослі. Лише в дитячо-юнацькій школі футбольній майстерності навчаються більше 100 дітей, заняття у яких веде колишній гравець «Чорноморця» Олександр Поліщук. З вдячністю також хочу звернутися до тренерів Олега Хорицького, Вадима Руденка, Валерія Іщенка, Віталія Михалевича. Ви сієте в жителів нашої громади любов до спорту, жагу до перемоги, навчаєте здоровому способу життя.
Сільська влада, зі свого боку, докладає максимум зусиль, аби заняття спортом для жителів громади були доступними і корисними, тому усі заняття проводяться безкоштовно.
Вітаю усіх любителів футболу зі святом. Бажаю міцного здоров’я, наснаги та нових спортивних досягнень.

Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙ