Ситуація  із захворюванням на коронавірус у Красносільській ОТГ станом на 11 грудня

Дата: 11.12.2020 12:09

За минулу добу    у громаді на COVID-19 захворіло 4 жителя (с.Красносілка – 3, с.Корсунці-1).  За попередню добу виявлено  9 хворих.
Загальна кількість осіб в Красносільській ОТГ, які  хворіють    на коронавірус -  48 осіб. З початку пандемії на коронавірус  в   Красносільській сільській раді захворіло    207 осіб, з них 2 померло. Кількість інфікованих коронавірусом  в   Лиманському  районі     за час пандемії становить 2225 осіб;   в Одеській області 55714 чоловік.
Тож закликаємо усіх мешканців громади дотримуватися карантинних норм, обмежити відвідування громадських місць та, по можливості, залишатися вдома.