12  грудня – День Сухопутних військ України

Дата: 12.12.2020 08:00

Шановні військовослужбовці військової частини А3438.
     Щиро вітаю вас з професійним святом. Ви забезпечуєте мир і спокій у нашій державі та реалізацію службових і бойових завдань. Багатьом із вас доводилося виконувати військовий обов’язок у «гарячих точках» інших країн та на Сході нашої держави. Завдяки високому рівню військової підготовки ви завжди першими прибували на допомогу і сміливо проходили небезпечні випробування. Висловлюю щиру вдячність вам, шановні військовослужбовці, службовці та ветерани, за вашу мужність, відданість обраній справі і гідне виконання службових обов’язків. Саме ви є взірцем витримки, героїзму та патріотизму для молодого покоління бійців.
     Приємно, що військова частина А3438 є невід’ємною частиною Красносільської громади, бере активну участь у громадському житті та культурно-масових заходах. Бажаю вам, шановні військовослужбовці, життєвих сил, міцного здоров’я, благополуччя, сімейного затишку, впевненості у завтрашнім дні та мирного неба над головою!

З повагою
Красносільський сільський голова                                             Марина АРХІРІЙ