Шановні ліквідатори, земляки!

Дата: 14.12.2020 08:00

Сьогодні ми віддаємо шану людям, які у далекому 1986 році захистили собою людство від смертельної небезпеки, яку спричинила аварія на Чорнобильській атомній електростанції.
Це були пожежники, військовослужбовці, лікарі, будівельники, представники інших професій, які, не шкодуючи власного життя і здоров’я, приборкували мирний атом, що вийшов з-під контролю людини.
На плечі ліквідаторів були покладені надзвичайно складні, небезпечні та відповідальні завдання у перші години, дні, тижні, а потім і місяці після аварії.
     Низько схиляємо голови перед тими, хто гідно виконав свій громадянський обов’язок, взяв участь у ліквідації техногенної катастрофи та пішов на самопожертву заради мільйонів людей. Вшануймо пам’ять тих, хто опинився в епіцентрі аварії, кого сьогодні немає поруч з нами.
Від імені Красносільської громади щиро дякую вам, шановні ліквідатори, за героїчний подвиг та врятовані життя! Зичу міцного здоров’я, довголіття, злагоди і достатку в оселях та віри у краще!

З повагою
Красносільський сільський голова                                             Марина АРХІРІЙ