14 грудня відбулася знакова для Красносільської громади подія

Дата: 14.12.2020 23:17

14 грудня відбулася знакова для Красносільської громади подія: сільський голова М. Архірій та начальник головного управління держгеокадастру в Одеській області Дм. Кукол підписали акт приймання-передачі з державної у комунальну власність земель сільгосппризначення, які знаходяться у межах території громади. Здебільшого це землі новоприєднаних населених пунктів Павлінської сільської ради та частина земель, які раніше  не увійшли до переліку земель сільгосппризначення Красносільської ОТГ. З них частина земель – вільних, частина -  переданих в оренду.
Нагадаємо, що у 2018 році Уряд прийняв рішення щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.
Даним розпорядженням Держгеокадастру було доручено розпочати з 1 лютого 2018 року передачу усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в комунальну власність відповідних об’єднаних територіальних громад.
У випадку якщо земельні ділянки не сформовані, Держгеокадастру повинен забезпечити їх формування шляхом інвентаризації.
Після проведення повної інвентаризації  14 грудня  у власність Красносільської ОТГ остаточно передані усі землі.
Їх передача дасть можливість чітко і прозоро формувати дохідну частину місцевого бюджету в частині плати за землю.
Тож сільська рада попереджає  недобросовісних платників податків про перезаключення або можливе розірвання договорів.