Красносільська громада готова до зими

Дата: 15.12.2020 15:17

У рамках підготовки до зими Красносільський сільський голова Марина Архірій провела робочу нараду за участю спеціалістів сільської ради, що відповідають за житлово-комунальну сферу, та керівника КП «Перспектива».
Присутні доповіли про готовність техніки та людей до роботи в негоду. Так, в належній кількості присутні запаси паливно-мастильних матеріалів і посипкового матеріалу. Комунальне підприємство має в наявності 2 одиниці спеціальної техніки МАЗ МДКЗ та екскаватор-навантажувач. При необхідності до боротьби зі сніговими заметами буде задіяна техніка військової частини, що дислокується в Красносілці, та сільгосппідприємства «Агро-Південь-1».
Учасники наради склали алгоритм роботи в негоду. У першу чергу, від снігових наметів та ожеледі будуть очищатися вулиці по руху транспорту - для безперебійного руху автобусів, швидкої допомоги, МНСників, спуски-підйоми, мости. Після чого будуть прочищатися інші вулиці населених пунктів Красносільської ОТГ.