15 грудня – День працівників суду

Дата: 15.12.2020 15:22

Шановні працівники суду!
Від імені сільської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас із професійним святом!
Діяльність суду як органу державної влади спрямована на утвердження верховенства права, захист законних інтересів, конституційних прав і свобод громадян.
Справа служіння Закону потребує від працівників суду високого професіоналізму, відповідальності, чесності, неупередженості, справедливості у прийнятті рішень. Адже від якості роботи судових органів значною мірою залежить ступінь довіри громадян до влади та стабільність у суспільстві.
Нехай ваші професійні вміння та добросовісне виконання покладених на вас обов’язків, шановні судді, будуть запорукою подальшого зміцнення авторитету та підвищення рівня державної судової системи.
Бажаю вам життєвої наснаги, здійснення усіх планів і задумів та успіхів у справах задля утвердження верховенства Закону і справедливості!

Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙ