У новому житловому масиві c Красносілки прокладається водопровідна мережа

Дата: 15.12.2020 16:30

Враховуючи гостру проблему з відсутністю водопостачання у новому житловому масиві с Красносілки, восени під час зустрічі мешканців з владою було прийнято рішення про початок проведення відповідних робіт.
За кошти сільської громади було прокладено 250 метрів магістральної труби. На сьогоднішній день придбані витратні матеріали, а КП «Перспектива» розпочало роботи по вулиці Квітковій.
Наразі укладено 600 м труб від будинку №73 по будинок №110. На черзі – прокладання водопроводу з іншого боку вулиці Квіткової (№№25-59) та по вул. Райдужній. Відповідні роботи КП «Перспектива» за належних погодних умов планує завершити до кінця поточного року.