Знову кращі!

Дата: 16.12.2020 11:14

Завершився перший обласний конкурс організації культурно-мистецької роботи в ОТГ "Зробимо нашу громаду найкращою". Конкурс передбачав активізацію роботи закладів культури у напрямку вирішення духовних, соціальних, екологічних питань, збереження нематеріальної культурної спадщини, проведення конкурсної, фестивальної діяльності. У форматі даного проєкту аналізувалась робота за останні три роки, на розсуд журі були представлені сценарії масових заходів (а вони у нас авторські), презентації закладів тощо.
За висновками поважного журі Красносільська ОТГ - краща на Одещині в організації культурно-мистецької роботи. ІІ-ге місце отримала Біляївська міська рада, ІІІ-тє - Куяльницька сільська рада Подільського району.