Вагомий крок у розвиток територіальних громад Одещини

Дата: 22.12.2020 17:21

Голова Красносільської ОТГ та керівник регіонального відділення Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад Марина Архірій та голова Одеської обласної ради Григорій Діденко домовилися про подальшу співпрацю.
Таке рішення було прийняте під час зустрічі 22 грудня в обласній раді.
Підписання Меморандуму про співпрацю між обласною радою та регіональним відділенням Всеукраїнської асоціації ОТГ  дасть можливість практичного впровадження реформ та позитивних змін у кожній громаді Одеської області. Як зазначила Марина Архірій, взаємодія голів громад з обласною радою в цьому питанні є вкрай актуальною. «У нас є багато спільних завдань, і якщо працювати в одному векторі, то це принесе найліпший результат», — наголосила керівник регіонального відділення Всеукраїнської асоціації ОТГ.
У свою чергу, Григорій Діденко акцентував увагу на тому, що обласна рада готова до спільних дій, які стануть вагомим кроком у напрямку завершення реформи децентралізації і максимально продуктивної співпраці.