23 грудня свій День народження відзначає Красносільський сільський голова, голова регіонального відділення Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад України АРХІРІЙ МАРИНА МИКОЛАЇВНА

Дата: 23.12.2020 08:21

Шановна Марино Миколаївно!

Прийміть найщиріші вітання з Вашим Днем народження.
Ви зарекомендували себе високоосвіченою людиною та умілим керівником. Не дивлячись на молодий вік, Ви маєте досвід і знання, які з легкістю використовуєте на благо жителів громади.
Посада сільського голови, яку Ви обіймаєте, потребує багато сил, терпіння, знань, великої самовіддачі та любові до рідного краю.
     Усі, хто знає Вас, можуть довго розповідати про Ваш багатогранний талант, який проявив себе в різних сферах людської діяльності. Ми впевнені, що завдяки своїй волі, цілеспрямованості, відкритості, всьому новому і прогресивному Вам під силу реалізувати всі найсміливіші плани і задуми.
Нехай і надалі будуть вагомими здобутки у Вашій діяльності на благо всіх жителів Красносільської громади.
Нехай здійснюються Ваші мрії, втілюються в життя плани та ідеї, а успіх та процвітання будуть постійними супутниками усіх починань.
     Нехай Вас завжди оточують людська теплота, прихильність друзів, а доля дарує міцне здоров’я, багато світлих літ у мирі, щасті і добробуті!