Наприкінці минулого року відбувся ІІ дистанційний конкурс "Танок - це життя"

Дата: 10.01.2021 11:26

У конкурсі взяв участь зразковий танцювальний колектив "Юність" Красносільської громади (художній керівник Юлія Ковальова).
     Організатором конкурсу був департамент культури та туризму Одеської міської ради.Тож наші танцюристи змагалися з хореографічними школами міста Одеси.
     Нагородження переможців відбулося 7 січня в парку Шевченка (м. Одеса). "Юність" знову приємно вразила. Танець «Гусінь» виборов 1 місце, кожен учасник отримав квиток на відвідування Одеського зоопарку. Танець «Не малявки» посів 2 місце, учасники отримали персональні грамоти. Танець «Боллівуд» - 2 місце , кожен учасник отримав у подарунок календар.