Боротьба зі сніговими наметами  триває

Дата: 13.01.2021 09:48

Початок снігопаду не став несподіванкою для комунальних служб Красносільської громади. КП «Перспектива» напередодні погіршення погодних умов підготувало необхідний запас посипкового матеріалу, додатково був завезений пісок.
     Працівники комунального підприємства почали роботи з 4 години ранку 13 січня за попередньо погодженим графіком:  у першу чергу розчищення від снігу центральних автомобільних доріг, посипання протиожеледним матеріалом спусків, підйомів, мостів та поворотів. Спочатку були розчищені дороги у с. Красносілці, Ілічанці, Корсунцях та Іваново, на черзі дорога на Кубанку та Переможне.
     Для боротьби зі снігом задіяні екскаватор, спецавтомобіль МДКЗ, працівники з благоустрою та КП «Перспектива».