Завершення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту Генерального плану с. Переможне

Дата: 15.01.2021 14:20

Красносільська сільська рада Одеського району Одеської області  повідомляє про завершення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту  Генерального плану с. Переможне, поєднаного з планом зонування території с. Переможне Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області.

Надійшла одна пропозиція громадськості по проекту  Генерального плану с. Переможне, поєднаного з планом зонування території с. Переможне Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області, до Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області і буде розглянута відповідно до норм чинного законодавства.

Процедура громадського обговорення завершена.

Красносільський сільський

голова                                                                                                                              Марина Архірій