Красносільська територіальна громада
Одеський район, Одеська область

Повідомлення про оприлюднення проекту Положення про порядок визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам на території Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області.

Дата: 18.01.2021 09:55
Кількість переглядів: 451

Повідомлення

     Про оприлюднення проекту Положення про порядок визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам на території Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області.

 

     Красносільською сільською радою Одеського району Одеської області було розроблено Положення про порядок визначення  та відшкодування  збитків, заподіяних  власникам землі та землекористувачам на території Красносільської сільської ради, який визначає порядок  визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам, які заподіяні  вилученням та тимчасовим зайняттям земельних ділянок, встановлення обмежень щодо їх використання, погіршення якості грунтового покриву  та інших корисних  властивостей земельних ділянок або приведення  їх у непридатний  для використання стан та неодержанням доходів у зв’язку з тимчасовим невикористанням земельних ділянок.

Метою даного проєкту є посилення контролю за використанням  земель, створення єдиних організаційно-правових та економічних засад визначення розмірів збитків, заподіяних внаслідок порушення земельного законодавства в межах території Красносільської сільської ради.

     Проєкт регуляторного  акта та аналіз регуляторного впливу до нього будуть розміщені 25 січня 2021 року на офіційному сайті Красносільської сільської ради.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акту та відповідного аналізу  приймаються протягом одного місяця  з дня їх опублікування проєкту регуляторного акта  на електронну адресу Красносільської сільської ради krasnosilska-sr@ukr.net.   

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного проєкту регуляторного акта.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь