Працівники органів місцевого самоврядування пройшли навчання

Дата: 19.01.2021 16:41

19 січня працівники органів місцевого самоврядування Красносільської ОТГ пройшли навчання щодо правил нового українського правопису. Провела його вчитель української мови та літератури Красносільської школи Н. Попик. Розповідь була цікавою та інформативною.
     Новий український правопис ухвалили у травні 2019-го. На перехідний етап виділили п’ять років. Тобто, аж до 2024-го діятимуть і старі правила, і нові, аби до них можна було звикнути.
Нові правила загалом поділяють на дві великі групи: ті, що допускають лише один варіант написання (обов’язкові), і ті, що передбачають кілька таких опцій (варіативні).
     Тож працівники сільської ради мали змогу перевірити власні знання сучасної української мови.

Натисніть щоб завантажити презентацію.